0917460396

 

info@skalnicky.eu

O nás

zahradne-centrum

 

Pestovanie je náš život, no profesionálnejšie sme sa mu začali venovať v roku 2004. Splnili sme si sen a podarilo sa nám postaviť si vlastný dom s menšou záhradkou. V tom čase sa nám narodil aj náš tretí potomok, dcéra Emma, po ktorej sme naše záhradníctvo aj pomenovali.

Už od začiatku sme boli plní odhodlania! Začínali sme s letničkami - balkónovými kvetmi - no keďže sme ešte nemali k dispozícií skleník, väčšinu produkcie sme vykonávali vo vlastnej obývačke. Bolo to náročné, no vedeli sme, že neskôr to bude lepšie. A ono to lepšie naozaj bolo! Okamžite sme začali predávať svoje produkty cez internet.

asclepias

 

 

Ako sme rozširovali svoje portfólio služieb, museli sme zväčšiť aj pozemok, na ktorom sme pôsobili. Momentálne pestujeme na dvoch pozemkoch, a tak sa výrazne zvýšila naša produkcia! Postupne sme svoje zameranie vyselektovali a začali sme sa sústrediť najmä na skalničky a trvalky (raritky a miniatúry). Toto odvetvie sa stalo grom našej fascinujúcej práce, ktorej výsledky ponúkame širokému okruhu zákazníkov. 

zahradnictvo-emmaAby sme dokázali lepšie čeliť konkurencii, v roku 2014 sme sa pretransformovali na s.r.o. Sme radi, že postupom času nám začali vo svojej záľube pomáhať aj naše deti, a tak sa nám podarilo vytvoriť príjemnú a rodinnú firmu, ktorej cieľom je uspokojovať požiadavky svojich zákazníkov.

Skalničky zväčša pestujeme v štandardných tvrdených kontajneroch K 9x9x9 cm. Kvôli zahraničným odberateľom sme však odštartovali produkciu aj v hranatých kontajneroch K 15x15x15 cm s objemom 2,5l. Rezky mladých rastlín odoberáme po celej Európe. Kvalita je teda stopercentne zaručená. Na pestovanie používame najkvalitnejší substrát Kekkila, ktorý sme overili rokmi a rokmi skúseností.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info