0917 460 396

info@skalnicky.eu

Späť

Novinky na našom e-shope

Keďže si Záhradníctvo EMMA s.r.o. úprimne váži každého svojho zákazníka, rozhodli sme sa, že vám váš online nákup na www.skalnicky.eu spríjemníme! Neustále zlepšujeme svoje služby a sme radi, že si našu prácu vážite. Radi by sme vám teda predstavili novinky, ktoré vás čakajú na našom e-shope!

Novinky na našom e-shope

Zmeny, ktoré si zákazník všimne ako prvé, sú tie dizajnové a grafické. Tešíme sa, že sa nám podarilo vytvoriť nové logo, ktoré nás bude reprezentovať. Je živé, svieže a dokonale vystihuje podstatu nášho záhradníctva. Postupne by sme teda naše staré logo chceli nahradzovať týmto novým. Veríme, že sa vám páči a rýchlo si naň zvyknete. Ďalšou grafickou úpravou bude nová ikonka na lište – takzvaný favicon. Nechajte sa príjemne prekvapiť, usilovne na ňom pracujeme!

Zmenami si prešli aj textové časti nášho webu. Iste oceníte to, že sme pridali blogovú časť stránky! Je to úžasný spôsob, ktorým vás budeme pravidelne oboznamovať s novinkami a ponúkať vám užitočné rady a tipy. Jednoducho zaujímavé články pre každého záhradkára! Tak isto sa nám podarilo výrazne zlepšiť rozdelenie FAQ – často kladených otázok. Naša stránka je teda oveľa prehľadnejšia a príťažlivejšia – ako graficky, tak aj textovo.

Užitočnou novinkou je aj možnosť hodnotenia produktov priamo na našej stránke. Každý zákazník teda môže slobodne vyjadriť svoj názor ku každému produktu a pomôcť tak ostatným. Nášho sortimentu sa týka aj ďalšia zmena, a tou je rozdelenie všetkých skalničiek podľa výšky, kvitnutia, stanoviska či farby kvitnutia. Táto novinka výrazne uľahčuje filtrovanie týchto produktov a umožňuje zákazníkovi nájsť presne to, čo potrebuje.

Pridali sme aj nové možnosti platby! Odteraz môžete na našom e-shope platiť cez TrustPay. TrustPay je bezpečný a pohodlný spôsob peňažných transakcií. Výhodou je rýchlosť prijímania platieb od vás, čo výrazne urýchľuje celý proces objednávky. Ďalšou skvelou výhodou je diskrétnosť tohto systému. Údaje, ktoré zadávate, ostávajú súkromnými a nik iný k nim nebude mať prístup. TrustPay je teda inovatívnou novinkou, ktorú vám teraz ponúka aj náš e-shop! Okrem toho poskytujeme možnosť okamžitej a bezpečnej platby cez internetbanking, ale aj kartami Visa a Mastercard. Navyše táto forma platieb na našom e-shope nie je spoplatnená! Tak isto sme pridali možnosť storna objednávky pre prihlásených zákazníkov. Táto možnosť je dostupná až do doby, pokiaľ sa status objednávky nezmení na „vybavuje sa".

Pre našich českých zákazníkov sme vytvorili českú verziu webstránky s cenami v KČ. Sme radi, že svoje produkty môžeme ponúkať aj za hranicami Slovenskej Republiky.

Ďalšie užitočné novinky pripravujeme a budeme vás o nich informovať! Tešíme sa vašej priazni a úprimne vám ďakujeme za to, že pri nás stojíte!

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info